Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz ki Sağlık Bakanı Fahrettin Koca salgın yönetimine çok iyi başlamıştı. Verileri şeffaf olarak açıklaması, gelen sorulara detaylı yanıtlar vermesi, güler yüzlü tavırları ile her kesimi memnun ediyordu. Fakat Özellikle Bill Gates’in Tatil için Türkiye ye gelmesinden sonra küreselcilerle aynı söylemleri tekrar ediyor olması akıllarda soru işareti oluşturmaya başladı.

Fahrettin Koca küreselcilere teslim mi oldu?

Özellikle aynı gün hem Küreselcilerin medyatik yüzü olan Bill Gates in yaptığı açıklama hem de Fahrettin Koca’nın yaptığı açıklamalar kelime kelime birbiriyle örtüşüyor olması da beni oldukça da düşündürmeye başladı.

Bunları da kaynaklarıyla sizlere aktarmak istiyorum.

Bill Gates Covid-19 salgının bitiş tarihini açıkladı.

18 Kasım 2021 tarihinde Singapur’da düzenlenen Bloomberg New Ekonomi Forum isimli paneline katılan Bill Gates, korona virüsü ile ilgili yaptığı açıklamasında, virüse bağlı ölümlerin 2022’nin ortasında çok düşük seviyelere gerileyeceğini söyledi. Gates, “Gelecek yılın ortasında tehlikeli varyantların ortaya çıkacağını sanmıyorum. Covid-19 ölüm ve bulaşma oranlarının mevsimsel grip seviyesine 2022’nin ortasında ulaşacağımıza inanıyorum” ifadesini kullandı.

Hem hastalık yoluyla hem de aşı yoluyla bağışıklık sağlanmasının yanı sıra ilaçların da geliştirildiğini söyleyen Gates, “Ölüm ve hastalık oranının çok düşeceğini tahmin ediyorum” diye de güya yorum yaptı.

Kaynak https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-11-18/gates-says-covid-deaths-may-drop-to-flu-levels-by-mid-2022

Aynı gün aynı yorumlar Fahrettin Koca’dan da telaffuz edildi.

Aynı gün yani 18 Kasım 2021 tarihinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kanal 7 Ankara Temsilcisi ve Yeni Şafak Yazarı Mehmet Acet‘ e ile bir röportaj yaptı.

Fahrettin koca Covid-19 salgının bitiş tarihini açıkladı

Beklentisi önümüzdeki sene;

2022 de İlacın da devreye girmesiyle önümüzdeki yıl salgının mevsimsel gribe dönüşebileceğini öngörüyoruz” diyen Koca İlaç deyince, bilindiği üzere korona tedavisinde kullanılmak üzere geliştirilen yeni ilaçların da yavaş yavaş devreye girmeye başlayacağı bir dönem bizi bekliyor malum. Diyerek devam etti.

Kaynak https://www.yenisafak.com/yazarlar/mehmet-acet/saglik-bakani-fahrettin-kocadan-yeni-mujdeler-2060192

Aynı gün aynı söylemler sizce de rastlantı mı yoksa Fahrettin Koca’ ya bir yerlerden sufle mi veriliyor?

Birileri durun bu bizim adamımız mı dedi?

Hatırlarsınız ki CHP pandeminin ilk günlerinde Fahrettin Koca’ yı yerden yere vuruyordu. Peki şimdi hiç CHP’de, Sözcü gazetesinde veya Fox Tv‘ de Koca aleyhine tek bir haber gördünüz mü?

Ayrıca eklemek istiyorum, bu açıklamalardan anladığım kadarıyla, salgının hayatımızdan hiç çıkarılmayacağı, aşı ve ilaçlara insanlığın mahkûm edileceği günler yakın gibi görünüyor.

Kalın sağlıcakla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Robotlar Üremeyi Başardı

İlk canlı robotları yaratan ABD’li bilim insanları, ‘ksenobot’ ismini verdileri bu yaşam…

mRNA Teknolojisi Ve BioNTech Aşısı

Bu gün size BioNTech firmasının da Covid-19 aşısında kullandığı mRNA teknolojisi nedir, bu teknoloji ile neler yapılabilir ve mRNA teknolojisi nasıl çalışır? Bunları anlatmaya çalışacağım.

Unutkanlık Neden Olur?

Unutkanlık neden olur? Bu sorunun cevabını birçok kişi merak eder etmektedir. Çünkü…

Wuhan Laboratuvarında Neler Yaşandı?

Covid’in patlak vermeden haftalar önce Wuhan laboratuvarında gerçekten neler yaşandı?