Bizler her gün işe, okula, tatile … vs. gideriz. Gündelik işlerimizi yaparken, dünyayı yönetenlerin ne tür savaşlar yaptığını, “Raund Table“da ne tür ittifaklar yaptığını ya da neyi paylaştıklarını göremeyiz.

Zaten her gün bize dayatılan hayat, belirli bir plan dahilinde olduğundan, arka plandaki gerçekler hep gizlenmiştir. Ama emin olun günümüzde kime yol verilip ünlü olacağından tutun da kimin siyasi kariyer basamaklarını beşer onar tırmanacağına kadar hepsi belirli bir sistematiğe göre ayarlanmıştır. Bazen biri çok yeteneklidir ona yol verilip popüler olması beklenir, popüler olduktan sonra ele geçirilir, bazen de baştan seçilir kahraman yapılır ve  karşımıza dikilir.

*

Bunları bilmediğimiz için gördüklerimizle yetinir, Suriye’de ne oluyor, Akdeniz’de ne oluyor, Libya’da ne oluyor ya da Korona virüsü Çin’de esas neyi vuruyor anlamayız bize anlattıkları kadarıyla yorumlamaya çalışıp gerçekleri ıskalarız.

Dorchester Hoteli 2001 Londra

Yıl 2001 Dorchester Otelinde gizli bir toplantı düzenlenir. Zaten bu otel Rothschild ailesinin baş karargahıdır. Round Table etrafında toplanan ziyaretçiler, Rockefeller, Mihail Hodorkovskiy, Henry Alfred Kissinger, Fransanın şimdiki Cumhur başkanı Emmanuel Macron ve o an çok önemli kişiler veya daha sonra önemli olacak kişiler.

**

Toplantının gündemi  11 Eylül saldırılarından sonra yeni bir paylaşımdı. Hem devletler, hem enerji, hem de şirketler. Ama masadan tam mutabık olarak ayrılamamışlardı.

**

Aradan geçen 1,5 yıl sonra Mihail Hodorkovskiy Rusya da tutuklanır. Hodorkovskiy, Rockefeller’in en önemli projelerinden biriydi. Tutuklama emri  bizzat Rothschild’lerden gelmişti. Round Table de ki savaşın sahadaki ilk kıvılcımı bu şekilde başlamıştı. Daha sonra George Soros’un taraf değiştirip Rockefeller adına çalışması da bu savaşın bir sonucu olmuştur.

**

Bu durum Arap baharında bölge liderlerinin hazinelerinin Rothschild’e ait bankaların el koymasından, Amazon ormanları  yangınlarına kadar (Amazon ormanları bilinir ki Rothschild ailesinin tapusuz malıdır), hatta Çin’de ortaya çıkan korona virüsünden Libya’daki Hafter’e kadar uzanıp gider.

Karşılıklı suikastler bile zaman zaman ola gelerek savaş her cephede devam eder.

Paylaşım Şartı:

Paylaşmak istediğiniz bir yazı, görsel vs. varsa, alakalı yazıya gidin ve yukarıdaki adres çubuğunda görülen linki kopyalayıp paylaşmak istediğiniz yere yapıştırın. Yani YALNIZCA LİNK PAYLAŞIMINA MÜSAADE EDİYORUZ. Ayrıca yazının başında “facebook” veya “twitter”ın sosyal medya paylaşım butonları var. O butonlara tıklayarak da paylaşılabilir. Başka türlüsüne hiçbir surette rızamız yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Filistin İsrail savaşı

2020 yılında, pandeminin neden olduğu korku ve karamsarlıkla birlikte, geleceğin daha kötü…

Yunanistan’ı kim hackledi?

İç işleri bakanı Süleyman Soylu, 17.01.2020 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla…

Nedir kardeşim bu LGBT

Lgbt ne demek Ben daha çok LGBTi nedir? Bu örgüt neye hizmet eder,  tarihsel kökenleri nedir, nereden kaynaklanmaktadır bunları elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım.

Zengezur Bölgesindeki Terör Tehdidi ve Bölgesel Endişeler

Zengezur’da neler oluyor? Buradaki terör kamplarını hangi ülkeler destekliyor? Burada oluşan yeni…