Bizler her gün işe, okula, tatile … vs. gideriz. Gündelik işlerimizi yaparken, dünyayı yönetenlerin ne tür savaşlar yaptığını, “Raund Table“da ne tür ittifaklar yaptığını ya da neyi paylaştıklarını göremeyiz.

Zaten her gün bize dayatılan hayat, belirli bir plan dahilinde olduğundan, arka plandaki gerçekler hep gizlenmiştir. Ama emin olun günümüzde kime yol verilip ünlü olacağından tutun da kimin siyasi kariyer basamaklarını beşer onar tırmanacağına kadar hepsi belirli bir sistematiğe göre ayarlanmıştır. Bazen biri çok yeteneklidir ona yol verilip popüler olması beklenir, popüler olduktan sonra ele geçirilir, bazen de baştan seçilir kahraman yapılır ve  karşımıza dikilir.

*

Bunları bilmediğimiz için gördüklerimizle yetinir, Suriye’de ne oluyor, Akdeniz’de ne oluyor, Libya’da ne oluyor ya da Korona virüsü Çin’de esas neyi vuruyor anlamayız bize anlattıkları kadarıyla yorumlamaya çalışıp gerçekleri ıskalarız.

Dorchester Hoteli 2001 Londra

Yıl 2001 Dorchester Otelinde gizli bir toplantı düzenlenir. Zaten bu otel Rothschild ailesinin baş karargahıdır. Round Table etrafında toplanan ziyaretçiler, Rockefeller, Mihail Hodorkovskiy, Henry Alfred Kissinger, Fransanın şimdiki Cumhur başkanı Emmanuel Macron ve o an çok önemli kişiler veya daha sonra önemli olacak kişiler.

**

Toplantının gündemi  11 Eylül saldırılarından sonra yeni bir paylaşımdı. Hem devletler, hem enerji, hem de şirketler. Ama masadan tam mutabık olarak ayrılamamışlardı.

**

Aradan geçen 1,5 yıl sonra Mihail Hodorkovskiy Rusya da tutuklanır. Hodorkovskiy, Rockefeller’in en önemli projelerinden biriydi. Tutuklama emri  bizzat Rothschild’lerden gelmişti. Round Table de ki savaşın sahadaki ilk kıvılcımı bu şekilde başlamıştı. Daha sonra George Soros’un taraf değiştirip Rockefeller adına çalışması da bu savaşın bir sonucu olmuştur.

**

Bu durum Arap baharında bölge liderlerinin hazinelerinin Rothschild’e ait bankaların el koymasından, Amazon ormanları  yangınlarına kadar (Amazon ormanları bilinir ki Rothschild ailesinin tapusuz malıdır), hatta Çin’de ortaya çıkan korona virüsünden Libya’daki Hafter’e kadar uzanıp gider.

Karşılıklı suikastler bile zaman zaman ola gelerek savaş her cephede devam eder.

Paylaşım Şartı:

Paylaşmak istediğiniz bir yazı, görsel vs. varsa, alakalı yazıya gidin ve yukarıdaki adres çubuğunda görülen linki kopyalayıp paylaşmak istediğiniz yere yapıştırın. Yani YALNIZCA LİNK PAYLAŞIMINA MÜSAADE EDİYORUZ. Ayrıca yazının başında “facebook” veya “twitter”ın sosyal medya paylaşım butonları var. O butonlara tıklayarak da paylaşılabilir. Başka türlüsüne hiçbir surette rızamız yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Robot Süpürgeler: Gizli Gözler ve Tehlikeli Planlar

Mahremiyet, insanlar için son derece önemli bir kavramdır ve kimse evlerinin mahremiyetinin ihlal edilmesini kabul etmek istemez, özellikle de toplumumuzda.

Mutasyona uğramış müslüman

Küresel elitler, yani kendine üst akıl diyen güruh, 1.Dünya savaşı sonrası, Amerika…

Gazze’de Erdoğan’ın Gölgesi: Türkiye’nin Görünmeyen Rolü

Gazze konusunda günlerdir, hatta haftalardır içimiz içimizi yiyor. Somut bir şeyler yapıldığını…

İsrail KUDÜS’e Neden Saldırıyor?

Kudüs’te ne oluyor, neden İsrail Kudüs’ten Filistinlileri temizlemek istiyor. Bu gün bunları…