Korona virüsü, grip gibi havadan solunum yoluyla bulaşan veya virüslü birinin dokunduğu bir yere temas edilmesi sonrası temas ettiğimiz yeri ağzımıza veya gözümüze değmesi sonucu bulaşan RNA tabanlı basit bir virüstür.

Normalde hayvandan hayvana geçen bu virüs nedense aniden  insandan insana geçmeye karar verir.

Üstelik Çin’in en kalabalık sanayi bölgesi olan Vuhan’ da  ortaya çıkıp bütün üretimi bir anda durdurur ve Çin’den ithal edilen ürünlere Dünya tarafından kısıtlama getirilmesine sebep olur.

Dahası  Çin devletinde  14 gün süren bahar tatiline denk gelerek çinlilerin bütün dünyaya turist olarak dağılacağı sırada ülkenin  dünyaya giriş-çıkış kapılarının kapatılmasına sebep olarak bütün çinlileri evlerine hapseder.

Böylelikle neredeyse bütün dünyanın fabrikası konumundaki Çin’de başlayan durgunluk, dalga dalga diğer devletleri de durmaya mecbur eder.

Çin ABD Ticaret savaşı

İngiliz Rothscild ailesi destekli Küreselci Çin ile  Evangelistlerin desteklediği Ulusalcı Abd  büyük bir ekonomik rekabete girince Dünyayı da krize sokan ticaret savaşları başlamış olur. Karşılıklı yaptırımlar uygulanır. ABD, Çin mallarına yüksek gümrük vergileri ile Çin ekonomisini zora sokmaya çalışırken , Çin de elinde bulundurduğu yüklü miktarda ABD tahvillerini bozdurmakla ABD’ye tehditler savurur.

Bu aslında Ulusalcılar ile Küreselciler arasındaki  savaşın görünen yüzüdür.

(Başka bir yazıda bu savaşı detaylı olarak anlatacağım.)

Bu savaşın kazanılması için Trump iktidarının 3 kasım 2020 de yapılacak seçimleri kaybetmemesi ve Trump’ın bir dönem daha başkanlık koltuğunda kalması gerekmektedir.

Trup oylarının çoğunu kırsal kesimlerden ve çiftçilerden alıyordu. Çin’le girilen bu ticaret savaşı ABD de en çok çiftçileri vuruyordu. Bu da 3 Kasım seçimlerini zora sokuyordu.

Trump bir anda çark edip  Çin’e pardon diyerek,  Çin ile Faz 1 dediğimiz anlaşmayı imzalar.  Böylece seçime kadar durumu sakinleştirmeye çalışarak oylarının düşmesini engellemeyi amaçlar. Çünkü Faz1 tarım ürünlerini ilgilendiren kısımları ABD deki çiftçileri ekonomik olarak kurtaran maddeler içeriyordu. . Ama Çin ile yapılan bu anlaşma liderlik savaşını bitirmeyecekti.

Yapılan anlaşmayı başka sebeplerden dolayı geçersiz kılacak bir hamle yapılması gerekiyordu.

Bill&Melinda Gates Vakfı

2014 yılında Amerikan Pearl Bright Health enstitüsinde Corona adı verilen bir virüs geliştirilir ve 2015 yılında patentini alınır. Bu olay basına sızınca bu patentin ilaç yapmak için alındığı söylenerek basın susturulur ve haberler örtbas edilerek kamu oyundan gizlenmeye çalışılır.

Pearl Bright Health enstitüsinin  finansmanını Micro Soft’un da sahibi olan  Bill Gates’e ait Bill&Melinde Gates Vakfı sağlamaktadır.

Microsof’un kurucusu Bill Gates iki yıl önce yani 2017 de Bir konferansta yaptığı konuşmada, önümüzde ki 10 yıl içinde bir salgın hastalığın çıkacağını ve 6 ay içerisinde 30 milyon insanın ölebileceğini söylemişti. 

Dahası; Bill&Melinde Gates vakfı 18 Ekim 2019 da yani virüsün çıkmasından 6 hafta önce Çin de Vuhan şehrinde bir virüs yayılması sonrası oluşacak kaosla ilgili senaryolara ait grafik ve simülasyonlar paylaşmıştır.

Bill Gates sermaysesi ise Rothschild ailesinin baş aktörlerindendir.

Sizce de bu kadar rastlantı olabilir mi?

Paylaşım Şartı:

Paylaşmak istediğiniz bir yazı, görsel vs. varsa, alakalı yazıya gidin ve yukarıdaki adres çubuğunda görülen linki kopyalayıp paylaşmak istediğiniz yere yapıştırın. Yani YALNIZCA LİNK PAYLAŞIMINA MÜSAADE EDİYORUZ. Ayrıca yazının başında “facebook” veya “twitter”ın sosyal medya paylaşım butonları var. O butonlara tıklayarak da paylaşılabilir. Başka türlüsüne hiçbir surette rızamız yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

2028 Yılında Kim Cumhurbaşkanı Olacak?

Hiç fark ettirmeden birileri 2028 cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlanıyor. Evet, 2028 nasıl bir…

Döviz Ve Altındaki Yükseliş Nereye Gidiyor?

Devam Edecek mi? Yoksa Geçici Bir Süreç mi? Yükseliş Kuraklık Etkisi mi?…

Modern kölelik İD2020 projesi

ID2020 Birliği, Son olarak 2019 Eylülünde New York’ta bir zirve yapar. Zirvede kendi programını 2020 yılında yürürlüğe koyma kararı alır ve bu kararı, 2020 Ocak ayındaki Davos’ta yapılan Dünya Ekonomik Forumu’nda da tesciller.

Nedir kardeşim bu LGBT

Lgbt ne demek Ben daha çok LGBTi nedir? Bu örgüt neye hizmet eder,  tarihsel kökenleri nedir, nereden kaynaklanmaktadır bunları elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım.