Korona virüsü, grip gibi havadan solunum yoluyla bulaşan veya virüslü birinin dokunduğu bir yere temas edilmesi sonrası temas ettiğimiz yeri ağzımıza veya gözümüze değmesi sonucu bulaşan RNA tabanlı basit bir virüstür.

Normalde hayvandan hayvana geçen bu virüs nedense aniden  insandan insana geçmeye karar verir.

Üstelik Çin’in en kalabalık sanayi bölgesi olan Vuhan’ da  ortaya çıkıp bütün üretimi bir anda durdurur ve Çin’den ithal edilen ürünlere Dünya tarafından kısıtlama getirilmesine sebep olur.

Dahası  Çin devletinde  14 gün süren bahar tatiline denk gelerek çinlilerin bütün dünyaya turist olarak dağılacağı sırada ülkenin  dünyaya giriş-çıkış kapılarının kapatılmasına sebep olarak bütün çinlileri evlerine hapseder.

Böylelikle neredeyse bütün dünyanın fabrikası konumundaki Çin’de başlayan durgunluk, dalga dalga diğer devletleri de durmaya mecbur eder.

Çin ABD Ticaret savaşı

İngiliz Rothscild ailesi destekli Küreselci Çin ile  Evangelistlerin desteklediği Ulusalcı Abd  büyük bir ekonomik rekabete girince Dünyayı da krize sokan ticaret savaşları başlamış olur. Karşılıklı yaptırımlar uygulanır. ABD, Çin mallarına yüksek gümrük vergileri ile Çin ekonomisini zora sokmaya çalışırken , Çin de elinde bulundurduğu yüklü miktarda ABD tahvillerini bozdurmakla ABD’ye tehditler savurur.

Bu aslında Ulusalcılar ile Küreselciler arasındaki  savaşın görünen yüzüdür.

(Başka bir yazıda bu savaşı detaylı olarak anlatacağım.)

Bu savaşın kazanılması için Trump iktidarının 3 kasım 2020 de yapılacak seçimleri kaybetmemesi ve Trump’ın bir dönem daha başkanlık koltuğunda kalması gerekmektedir.

Trup oylarının çoğunu kırsal kesimlerden ve çiftçilerden alıyordu. Çin’le girilen bu ticaret savaşı ABD de en çok çiftçileri vuruyordu. Bu da 3 Kasım seçimlerini zora sokuyordu.

Trump bir anda çark edip  Çin’e pardon diyerek,  Çin ile Faz 1 dediğimiz anlaşmayı imzalar.  Böylece seçime kadar durumu sakinleştirmeye çalışarak oylarının düşmesini engellemeyi amaçlar. Çünkü Faz1 tarım ürünlerini ilgilendiren kısımları ABD deki çiftçileri ekonomik olarak kurtaran maddeler içeriyordu. . Ama Çin ile yapılan bu anlaşma liderlik savaşını bitirmeyecekti.

Yapılan anlaşmayı başka sebeplerden dolayı geçersiz kılacak bir hamle yapılması gerekiyordu.

Bill&Melinda Gates Vakfı

2014 yılında Amerikan Pearl Bright Health enstitüsinde Corona adı verilen bir virüs geliştirilir ve 2015 yılında patentini alınır. Bu olay basına sızınca bu patentin ilaç yapmak için alındığı söylenerek basın susturulur ve haberler örtbas edilerek kamu oyundan gizlenmeye çalışılır.

Pearl Bright Health enstitüsinin  finansmanını Micro Soft’un da sahibi olan  Bill Gates’e ait Bill&Melinde Gates Vakfı sağlamaktadır.

Microsof’un kurucusu Bill Gates iki yıl önce yani 2017 de Bir konferansta yaptığı konuşmada, önümüzde ki 10 yıl içinde bir salgın hastalığın çıkacağını ve 6 ay içerisinde 30 milyon insanın ölebileceğini söylemişti. 

Dahası; Bill&Melinde Gates vakfı 18 Ekim 2019 da yani virüsün çıkmasından 6 hafta önce Çin de Vuhan şehrinde bir virüs yayılması sonrası oluşacak kaosla ilgili senaryolara ait grafik ve simülasyonlar paylaşmıştır.

Bill Gates sermaysesi ise Rothschild ailesinin baş aktörlerindendir.

Sizce de bu kadar rastlantı olabilir mi?

Paylaşım Şartı:

Paylaşmak istediğiniz bir yazı, görsel vs. varsa, alakalı yazıya gidin ve yukarıdaki adres çubuğunda görülen linki kopyalayıp paylaşmak istediğiniz yere yapıştırın. Yani YALNIZCA LİNK PAYLAŞIMINA MÜSAADE EDİYORUZ. Ayrıca yazının başında “facebook” veya “twitter”ın sosyal medya paylaşım butonları var. O butonlara tıklayarak da paylaşılabilir. Başka türlüsüne hiçbir surette rızamız yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Asgari ücret 4000TL Üzerinde Olabilir, EYT Çıkacak mı?

Milyonlarca vatandaş tarafından merakla beklenen asgari ücret, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ve 3600 ek gösterge ile ilgili son gelişmeler ney?

Küreselcilerin Kurduğu Hıfzısıhha Enstitüsü, yeniden açılıyor.

Dünyanın en büyük aşı ARGE ve üretim merkezi olacak olan Hıfzısıhha Türkiye aşı ve biyoteknolojik ürün araştırma ve üretim merkezinin ihalesi 10 gün içinde yapılacak. Hıfzıssıhha tesisleri Ankara Esenboğa Havalimanı yolunda kurulacak.

Proje Lider ERDOĞAN 1.Bölüm

Türkiye kendi ekosisteminde, başında kukla bir yönetimle, bölgenin lideri hâline getirilecekti.. Değişen dünya ile birlikte, yeni oluşacak küresel ticaret yolları, güvence altına alınacaktı..

Ey Korona sen nelere kadirsin.

Yine korkularımızın nesnesini unuttuk değil mi?  daha düne kadar deprem korkusuyla evlerimizde…