Dikkat: 14 Mayıs 2023 seçimleri, içimizdeki gavurlar ile Türk milleti arasında geçecek. 

Artık kimse saklanmıyor. Bütün düşmanlar, alenen, var güçleriyle son kez saldırıyor.

Batının medya tetikçileri de Türkiye’deki seçime ilişkin ‘yön verme‘ kampanyasına girişti.

İngiliz The Economist dergisi, yaklaşan seçimler öncesinde Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan bir kapak daha yayınladı. Dergi, Amerika’nın gizli sahipleri ve dünya ekonomisinin tepesindeki para babası olarak kabul edilen karanlık Rothshild ailesine ait olduğu biliniyor.

The Economist: Erdoğan gitmeli

İngiliz The Economist hazırladığı kapağına “2023’ün en önemli seçimi” başlığını atarken, Türkiye’deki seçimlere yön vermek için “Erdoğan gitmeli” ve “Demokrasiyi koru” ifadelerine yer verdi. The Economist, Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi halinde Selahattin Demirtaş ile ilgili durumun da “hızla iyileşeceği”ni belirtti.

Neden küresel finansı ellerinde tutan Rothshild’lere ait The Economist yani bir ekonomi dergisi Erdoğan’ı hedef alır ki?

Bütün dünya enflasyonu durdurmak için koro söylermiş gibi faizleri yükseltirken, Erdoğan faiz lobisine dur dediği için mi?

Ukrayna Rusya savaşı ile dünyada gıda krizi baş gösterecekken Erdoğan buna çomak soktuğu için mi?

Karabağ’ı alarak dünya ticaret koridorunu yeniden şekillendirdiği için mi?

Akdeniz’de kartları yeniden karıştırdığı için mi, Libya’da oyunu kendi yazdığı için mi?

Güçlü Savunma sanayisi ile bölgede Amerika ve emperyalistlere dur dediği için mi?

Bir Ekonomi dergisi bunun neresindeki, siyasi bir kimliği hedef alıyor.? Hiç düşündünüz mü?

Hemen ardından yine aynı küresel yapının maşası Fransız ‘Le Point’ ve ‘Le’xpress‘ dergileri de Erdoğan’ı hedef aldı.

“Erdoğan Gitmeli”

Fransız Lexpress hazırladığı kapakta, “Erdoğan ve kaos riski” ifadelerine yer verirken “Avrupa ile ilişkiler, Mülteciler ve Orta Doğu” başlıklarını inceledi. Derginin kapağına ayrıca, “Türkiye: Tüm tehlikelerin seçimi” başlığı yansırken, “Putin ile yaptığı anlaşma” ifadeleri kullanılarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilişkileri ele alındı.

Batı medyasının tetikçi dergilerinden Fransız Le Point de hazırladığı kapağa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı taşıdı. “Savaş tehditleri, yayılmacılık, Batı nefreti…” başlığının yansıdığı kapakta “Erdoğan diğer Putin” ifadelerine yer verildi.

Der Spiegel kirli planı açık etti:

Speiegel İnternational’da “Erdoğan seçimleri kaybetme riskiyle karşı karşıya” başlıklı bir analiz yayınlandı. Dergi seçim sonrası 2021 Kongre Baskı’nındaki bir ayaklanma olabileceğini kaydederek Türkiye’ye dışarıdan müdahale sinyali verdi.

Sen kim oluyorsun gavuroğlu gavur Türkiye’ye ayar vermeye çalışıyorsun??

Türk seçmenlere akıl hocalığı yapan Spiegel

Hatırlarsanız ki daha önceki yazılarımda sizlere, Erdoğan’dan kurtulmak için her yolu deneyeceklerinden bahsetmiştim. Gezi olayları, 15 Temmuz darbesi, 17-25 Aralık olayları… Nihayetinde hiç birinde başarılı olamayınca tek çareleri ekonomi üzerinden Erdoğan’ı devirmek olacağını da söylemiştim.

Ama bir şey vardı hesaplayamadıkları. Bu millet bir kilo kuru soğana ülkeyi satmaz, karnı aç yatağa girer ama vatanına, ezanınana ve liderine sahip çıkar.

Para oyunlar ile de deviremeyeceklerini anlayan batı bu seferde Türkiye’de muhalefeti destekleyip Erdoğan düşmanlığı üzerinden 14 Mayıs’da aslı astarı olmayan yalanlarla siyasi darbe yapmaya çalışıyorlar akıllarınca.

Ama Bu millet bunu da gördü.

Joe Biden değil miydi: “Erdoğan’ı darbeyle değil, seçimle değiştireceğiz”, “Erdoğan’ı devirmek için muhalefeti destekleyeceğiz” diyen!!

“Erdoğan’ı devirip O’nu yargılayacağız, O’nun Akdeniz’den geri çıkmasını sağlayacağız, petrol aramasına müsaade etmeyeceğiz, savunma sanayisini durduracağız.”

Joe Biden’ın zamanında söylediği bu sözlerin aynısını şu an 7’li masa söylüyor değil mi? Siha’lara dokunan,  Akdeniz’den geri çıkacağız diyen, Libya’da ne işimiz vardı diyen, Hatta bir adım öteye giderek Türklüğü anayasadan çıkartacağız diyenlerle dolu ortalık.

İşte Joe Biden’in Desteklediği Muhalefet.

10 kasım 1938 de Atatürk vefat ettiğinde İngiliz gazete başlıklarında “Türkiye’nin Diktatörü Öldü” yazıyordu. Türkiye Cumhuriyeti’nin Türkiye’nin kurtarıcısı ve kurucusu olan Atatürk’e bile diktatör diyen Bu zihniyet yüz yıl sonra da Erdoğan’a diktatör demelerindeki gerekçe sizce ne olabilir?

Hatırlarsanız zamanında NATO tatbikatları sırasında da NATO subaylarının poligonun bir tarafına sayın Erdoğan’ı, yanına da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını koyarak hedef yapmışlardı. O zaman bu konu basit bir konu gibi algılansa da O bugün için bir mesajmış değil mi?

Siz dosluk, kardeşlik, barış, demokrasi.. naraları atarken Elin Gavuru boş durmuyor..

Dedim ya: Artık kimse saklamıyor.

Oy verirken kime oy verdiğini bir kez daha düşün.!!

Çünkü bu seçim sadece Türkiye’yi ilgilendiren bir seçim değil, bütün dünyayı ilgilendiren bir seçim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

İmamoğlu Kılıçdaroğlu’na Hainlik yapıyor!!

Kılıçdaroğlu’nun FETÖ ve PKK’yı kurtarmak için düzenlettiği KHK toplantılarına, İmamoğlu Diyarbakır çıkarmasıyla yanıt verdi. İmamoğlu şehir şehir gezerek ‘Halk benim arkamda’ imâsında bulunurken, Kılıçdaroğlu yönetimi İmamoğlu’nu frenlemeye çalışıyor.

ABD’nin milyonlar akıttığı fondaş medya ve kurumlar

İçişleri Bakanlığı, merkezi ABD’de bulunan Cherst Vakfı’nın Türkiye’de fonladığı medya ve STK’ları…

Robotlar Üremeyi Başardı

İlk canlı robotları yaratan ABD’li bilim insanları, ‘ksenobot’ ismini verdileri bu yaşam…

Döviz Ve Altındaki Yükseliş Nereye Gidiyor?

Devam Edecek mi? Yoksa Geçici Bir Süreç mi? Yükseliş Kuraklık Etkisi mi?…