Büyük israil projesi
Büyük israil projesi

Dünyada Masonik bir yapı olduğunu artık Türkiye’nin en ücra köşesinde tarlada çalışan çiftçi bile bilmektedir. Ülkemizde de gündeme gelmiş ünlü masonlar da en üst kademesinden en yenisine kadar artık tanınmakta ve eskisi gibi gizlenmemektedir. Ama masonluğun amaçları ve çalışma sahaları hala çok gizli ve belirsizdir.

Masonların Asıl Amacı Ney?

Temelleri “Küreselci” Yahudi olan bu Masonik yapının bilindiğinin aksine bir dini yoktur. Dolayısı ile masonların Musevilik ile alakaları yoktur.  İslam, Hristiyanlık, Budizm ya da evangelist hiç umurlarında değildir.

Masonlar Evrenin Ulu Mimarı na inanırlar.  Yani bilinenin aksine bambaşka bir yapıya sahiptirler. Bu yapı ABD yi kurduran yapının ta kendisidir.

Masonlar Musevi veya Hristiyan olmadıklarına göre aslında sadece bu dinleri bir araç olarak kullanırlar. Şu an evangelistleri kullandıkları gibi. (Bu evangelist inancını bu aralar çok sık duymamızın sebebi de budur.)

Peki  Masonların evangelisleri bu aralar parlatmaları ve onlara ihtiyaç duymalarının nedeni nedir?

Bir insan hem hem musevi hem hristiyan olabilir mi? Olamayacağına göre Bu Masonik yapı evangelistleri önce parlatıp, ABD de önemli makamlara getirip kullanmaktadırlar.

Bundan aşağı yukarı 150 yıl önce I. ve II. Dünya savaşının nasıl çıkması gerektiğini bilen ve bağlı bulunduğu kişilere anlatan, onları eğiten ve organize eden, ayrıca III. Dünya savaşı için de planlama yapan Albert Pike.

Çoğunuz belki bu ismi ilk kez duymuş olacaksınız. Ama internetten bu adam hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ben fazla derine inmeden sadece bu adamın 3 dünya görüşünden bahsedeceğim.

Zaten ilk iki dünya görüşü tutmuş olan bu adamın ilkinde I. Dünya Savaşı sonrası Rusya’da dinsiz bir devletin kurulması gerektiğinden bahseder. İkincisinde II. Dünya Savaşı‘ nın Faşist Yahudi kavgasından çıkartılıp savaş sonunda da Filistinde Yahudi devleti kurulması gerektiğini söyler.

İkisi de çıkmıştır.

Üçüncüsü ise III.Dünya Savaşı projesidir. Bu projenin en önemli kısmı dünyadaki dinlerin yok edilmesi projesidir. Bu proje için Orta doğuda büyük bir savaş ve Armegedon‘ un çıkışıdır.

Yeni Dünya Düzeni’nin Yaratıcı Fikir Babası, İlluminati’nin Tepe Adamı: Albert Pike

Peki bu büyük savaşta taraflar kim?

Ortadoğudaki büyük oyunculara bakalım. Tabiki de bir taraf museviler , diğer Taraf ise müslümanlar. Musevileri temsilen İsrail. Peki ya islamın sancağını  taşıyan ülke hangisi? Bu sorunun cevabı ise bundan bir iki sene önce Amerika senatosunda dağıtılan kitapta bulabiliriz.  Kitabın adı “Deccalin Yükselişi”. Kitabın kapağında Tayyip Erdoğan‘ın resmi ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi‘nin resmi bulunmaktaydı. Yani cevap Türkiye.

(Türkiye’de de bu konu gündemleştirilip algı oluşturulmak için bir kitap piyasaya sunulmuştu. Kitabın Adı “Deccal Dindarmış”. bu kitabın yazarı hakkında araştırma yapabilirsiniz.)

Dünyada dinleri yok etmek için bu iki tarafı ayrı ayrı güçlendirmek gerekir. Güçlenen taraflar nihayetinde bir yerde karşılaşır ve birbiriyle çarpışırlar.

Bu savaş sırasında insanların büyük bir kısmı ölür. Geri kalanlarsa açlık ve sefalet içinde yaşar ve bütün herşeyin dinler yüzünden çıktığına inanır ve yavaş yavaş dinsizleşmeye başlarlar. Ya da Avrupa’ gibi batı ülkelerine göç ederek kimliksizleşip dinsizleşip,, Ateist olurlar.

Böylece III. Dünya savaşı çıkmış olur ve savaş sonucu Ateizm yayılır, nüfus da belli bir oranda azalıp kontrol altına alınır.

Şimdi en baştaki soru yani “Büyük İsrail Projesi” ni sizce kim destekliyor?

Yorum
Bir cevap yazın
Şunlar da hoşunuza gidebilir

2020 Yılı Boyunca Dünya Ne Konuştu

2020 yılı boyunca Dünya Ne Konuştu; herkesin tahmin edebileceği gibi en çok koronavirüs araması yaparak geçirdi.

Türkiye, “İnsansız Robotik Ordu Komutanlığı” kuruyor

Türkiye’nin insansız teknolojiler alanında ilerleyişi hız kesmeden devam edecek. Tahminlere göre, iki sene içerisinde insansız Kuvvetler Komutanlığı ve insansız Ordu projeleri tamamen bitirilecek.

Türk Birliği Geliyor 2.bölüm

Batı neden güçlü? Bu soruyu kendinize kim bilir kaç defa sordunuz?  …

Deniz Kuvvetleri Neden Aksungur İhayı Tercih Etti?

Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı’nın (TİHA) adından da anlaşılacağı üzere ciddi bir faydalı yük kapasitesine sahip.