Büyük israil projesi
Büyük israil projesi

Dünyada Masonik bir yapı olduğunu artık Türkiye’nin en ücra köşesinde tarlada çalışan çiftçi bile bilmektedir. Ülkemizde de gündeme gelmiş ünlü masonlar da en üst kademesinden en yenisine kadar artık tanınmakta ve eskisi gibi gizlenmemektedir. Ama masonluğun amaçları ve çalışma sahaları hala çok gizli ve belirsizdir.

Masonların Asıl Amacı Ney?

Temelleri “Küreselci” Yahudi olan bu Masonik yapının bilindiğinin aksine bir dini yoktur. Dolayısı ile masonların Musevilik ile alakaları yoktur.  İslam, Hristiyanlık, Budizm ya da evangelist hiç umurlarında değildir.

Masonlar Evrenin Ulu Mimarı na inanırlar.  Yani bilinenin aksine bambaşka bir yapıya sahiptirler. Bu yapı ABD yi kurduran yapının ta kendisidir.

Masonlar Musevi veya Hristiyan olmadıklarına göre aslında sadece bu dinleri bir araç olarak kullanırlar. Şu an evangelistleri kullandıkları gibi. (Bu evangelist inancını bu aralar çok sık duymamızın sebebi de budur.)

Peki  Masonların evangelisleri bu aralar parlatmaları ve onlara ihtiyaç duymalarının nedeni nedir?

Bir insan hem hem musevi hem hristiyan olabilir mi? Olamayacağına göre Bu Masonik yapı evangelistleri önce parlatıp, ABD de önemli makamlara getirip kullanmaktadırlar.

Bundan aşağı yukarı 150 yıl önce I. ve II. Dünya savaşının nasıl çıkması gerektiğini bilen ve bağlı bulunduğu kişilere anlatan, onları eğiten ve organize eden, ayrıca III. Dünya savaşı için de planlama yapan Albert Pike.

Çoğunuz belki bu ismi ilk kez duymuş olacaksınız. Ama internetten bu adam hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ben fazla derine inmeden sadece bu adamın 3 dünya görüşünden bahsedeceğim.

Zaten ilk iki dünya görüşü tutmuş olan bu adamın ilkinde I. Dünya Savaşı sonrası Rusya’da dinsiz bir devletin kurulması gerektiğinden bahseder. İkincisinde II. Dünya Savaşı‘ nın Faşist Yahudi kavgasından çıkartılıp savaş sonunda da Filistinde Yahudi devleti kurulması gerektiğini söyler.

İkisi de çıkmıştır.

Üçüncüsü ise III.Dünya Savaşı projesidir. Bu projenin en önemli kısmı dünyadaki dinlerin yok edilmesi projesidir. Bu proje için Orta doğuda büyük bir savaş ve Armegedon‘ un çıkışıdır.

Yeni Dünya Düzeni’nin Yaratıcı Fikir Babası, İlluminati’nin Tepe Adamı: Albert Pike

Peki bu büyük savaşta taraflar kim?

Ortadoğudaki büyük oyunculara bakalım. Tabiki de bir taraf museviler , diğer Taraf ise müslümanlar. Musevileri temsilen İsrail. Peki ya islamın sancağını  taşıyan ülke hangisi? Bu sorunun cevabı ise bundan bir iki sene önce Amerika senatosunda dağıtılan kitapta bulabiliriz.  Kitabın adı “Deccalin Yükselişi”. Kitabın kapağında Tayyip Erdoğan‘ın resmi ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi‘nin resmi bulunmaktaydı. Yani cevap Türkiye.

(Türkiye’de de bu konu gündemleştirilip algı oluşturulmak için bir kitap piyasaya sunulmuştu. Kitabın Adı “Deccal Dindarmış”. bu kitabın yazarı hakkında araştırma yapabilirsiniz.)

Dünyada dinleri yok etmek için bu iki tarafı ayrı ayrı güçlendirmek gerekir. Güçlenen taraflar nihayetinde bir yerde karşılaşır ve birbiriyle çarpışırlar.

Bu savaş sırasında insanların büyük bir kısmı ölür. Geri kalanlarsa açlık ve sefalet içinde yaşar ve bütün herşeyin dinler yüzünden çıktığına inanır ve yavaş yavaş dinsizleşmeye başlarlar. Ya da Avrupa’ gibi batı ülkelerine göç ederek kimliksizleşip dinsizleşip,, Ateist olurlar.

Böylece III. Dünya savaşı çıkmış olur ve savaş sonucu Ateizm yayılır, nüfus da belli bir oranda azalıp kontrol altına alınır.

Şimdi en baştaki soru yani “Büyük İsrail Projesi” ni sizce kim destekliyor?

Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Zamlar Durmayacak!

Karadeniz’de çıkartacağımız doğalgazı ülkeye pompalamaya başladığımızda, Akdeniz’de de çıkartacağımız doğalgazı Avrupa’ya pompaladığı anda bütün kurdukları planları altüst olur değil mi?

Robot Süpürgeler: Gizli Gözler ve Tehlikeli Planlar

Mahremiyet, insanlar için son derece önemli bir kavramdır ve kimse evlerinin mahremiyetinin ihlal edilmesini kabul etmek istemez, özellikle de toplumumuzda.

Küreselciler Şimdi de Buğday Tarlalarını Yakıyor!!

Dünyada buğday krizi yaşanıyorken ülkemizde üst üste çıkan buğday tarlaları kendi kendine…

Suudiler Hatay’daki 10 Milyar Dolarlık Projeye Ortak Mı Oluyor?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Körfez turunun ilk durağı olan Suudi Arabistan’da imzalanan enerji anlaşması, gözleri Hatay’a çevirmiş durumda. Türkiye Cumhuriyeti ile Suudi Arabistan Krallığı arasında, önceki gün doğrudan yatırım, savunma sanayii, enerji, savunma ve iletişim alanlarında anlaşmalar imzalandı.