MEHDİ KOMŞUL KİMDİR?

30 Kasım 2012’de yayınlanan HSK kararnamesiyle Üsküdar hakimiyken İstanbul Anadolu 11’nci Asliye Ceza Mahkemesi’ne atandı. Kararnamelere göre, Komşul Mart 2016’ya kadar burada görev yaptıktan sonra İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi üyeliğine getirildi. 

Komşul’un Anadolu Adliyesi’ne ne zaman döndüğüne dair bir kararname görünmüyor, ancak haberlerde Ekim 2020’de bu mahkemede yargılamalara katıldığı görülüyor. HSK kararnamelerinde Komşul’un Ağustos 2022’ye gelindiğinde İstanbul Anadolu 11’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nden İstanbul Anadolu 7’nci Asliye Ceza Mahkemesi’ne getirildiği görülüyor.

Kararnamelerdeki zaman çizelgesine göre, hakim Komşul Alaattin Çakıcı’nın yeğeni Cihan Çakıcı’nın İstanbul Kadıköy’de arabasıyla çarptığı kişinin ölümüne neden olması nedeniyle yargılandığı davaya da baktı. Çakıcı, tutuklu yargılanırken 30 Eylül 2015’teki ilk duruşmada ‘delillerin toplanmış olması ve raporun mahkemeye geliş süresinin uzun olabileceği’ gerekçesiyle tahliye edilmişti. 

Yorum
  1. Herkese merhaba!
    Ben Hayri, İngiltere’de yaşıyorum, son iki yılda tüm bu COVİD pandemileri, konut ve gaz fiyatlarındaki artışlar, bazı rahatsızlıklar gibi ruhları kaybetmeye başladım…
    Psikolog bana bir hobi bulmamı söyledi ve inşaatın temellerini öğrenmeye başladım, bu gerçekten sorunlardan uzaklaşıyor ve güç veriyor.
    Son zamanlarda kır evimi kırsalla değiştirmeye karar verdim ve bu arada gazbetondan yapmaya karar verdim,
    Yeni hobimin 3-4 ayından sonra hayat daha ilginç hale geldi ve kızlar bile bana daha fazla dikkat etmeye başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Filistin İsrail savaşı

2020 yılında, pandeminin neden olduğu korku ve karamsarlıkla birlikte, geleceğin daha kötü…

Mahmud Abbas: Ermeniler bu toprakların tuzudur(!)

Filistin Cumhurbaşkanı Mahmud Abbas, eski Ermeni takvimine göre 18 Ocak’ta kutlanan Noel…

Ali Babacan kim?

Fehmi Koru’nun kardeşi Ali Naci Koru’nun eşi Canan Koru, Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül ile kardeş çocukları. Fehmi Koru’nun karısı, Ali Babacan’ın halası olur. Ali Babacan’ın halası, Yahudilerin mezarlığı, Bülbülderesi mezarlığına defnedilmiştir.

Zengezur Koridoru: Türk Birliği’nin Büyük Adımı

Türk Birliği için büyük bir hedef olan Zengezur Koridoru projesi, gün geçtikçe somut bir şekilde hayata geçiyor.