Yazarlık Başvuru Formu yasakbilgiler.com Yazarlık Kuralları

Yasakbilgiler.com düzenli olarak siteyi ziyaret eden sâdık okuyucu kitlesine sahiptir. Sitemize misafir olan ziyaretçilere güncel ve düzenli içerik üretiyoruz. Bu nedenle Sitemizde yazarlık sistemi bulunmaktadır. YasakBilgiler yazar başvurusu yapmadan önce aşağıdaki kuralları okumanızda fayda var.

✔ Her yazar özel durumu olmadığı müddetçe aylık en az 3 içerik eklemelidir. 3 içeriği dilerse aynı gün veya 10 gün arayla dilediği zaman yayınlayabilir. Mazaretsiz aylık 3 yazı yazmayan yazarların yazarlıkları iptal edilir.
✔ Yazılarınız daha önce herhangi bir yerde yayımlanmış olmamalı.
✔ İçerikler bir cümleden, sadece videodan veya tek bir resimden ibaret olmamalı. En az 200 kelimeden oluşan içerik hazırlanmalıdır.
✔ Yazılar eğitici, öğretici ve bilgilendirici olmalı. Yazacağımız içerik insanlara faydalı ve özgün olmalı.
✔ Başka sitelerden kopyala-yapıştır içerikler sitemizde kesinlikle yayımlanmamaktadır.
✔ Göndereceğiniz yazı, reklam ve tanıtımdan ibaret olmamalı.
✔ Yazılarınız, kitap, dergi, makale vb. yazılı veya görsel kaynaktan faydalanılarak hazırlanmışsa yazının en altında yararlanılan “Kaynaklar” açık bir şekilde belirtilmelidir.
✔ Yazı içinde başka sitelerden bazı cümleler, paragraflar alıntılanabilir, fakat yazı sonunda mutlaka “Kaynaklar” kısmında ilgili sitenin linki verilmelidir.
✔ Yazılarınıza içeriğinizle ilgili en az 3 etiket eklemelidir.
✔ Yazılarınıza konusuyla alakalı en az 1 kategori eklenmelidir.
✔ Yazılarınızı varsa facebook, twitter hesaplarından birinden paylaşmalı.
✔ Yazarlık sistemi bana uygun değil ancak Yasakbilgiler.com’da yazı yayınlamak istiyorum diyenler
✔ Yazarlık sisteminde 200 kelime ile 400 kelime arası olan yazılar için 75tl, 400 kelimeden fazlası için ise 100tl ücret ödenmektedir. Ücretler bildireceğiniz İban’a gönderilecektir. Yazarlarımıza belli dönemlerde hediyeler gönderebiliyoruz. Site gelir ve kazançları arttıkça yazarlarımız da iş ortağımız haline gelecektir.

YAZI GÖNDER linkinden veya  iletisim@yasakbilgiler.com adresinden  yazılarını gönderebilir sitemizde misafir yazar olarak içeriklerini yayınlayabilirler.